Servis Hizmetleri

Değerli Müşterilerimiz

Cözüm grup  Teknik Servis Hizmetleri   Honeywell, Ontrol, Siemens, Belimo,  markaları Satış ve Satış sonrası teknik destek  vermektedir.

Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri; Satış işlemi tamamlandıktan sonra, satışın devamını sağlamak amacıyla satın alınan ürünün taşınması, teslimi, montajı, özelliklerinin, fonksiyonlarının anlatılması, garantisinin başlatılması, bakım onarım ve yedek parça sağlanması, müşteri şikâyetleri ile ilgilenilmesi, ürün kullanımı süresince ortaya çıkabilecek her türlü problemin tespitine ve çözümüne yönelik çabaları kapsayan faaliyetlerdir.

Hızlı ekonomik ve teknolojik gelişmeler ülke pazarını giderek artan bir rekabet ortamın da markaların başarılı olma yarışını kazanmasının yolu, pazar ve müşteri odaklı yaklaşımla sağlanabilir. Müşteri odaklı olma, müşteri beklentilerinin tanımlanması ve iyi müşteri ilişkileri geliştirilmesi ile gerçekleşebilir.

Günümüzde müşteriler, çok daha bilinçli, istekleri daha fazla, genişleyen pazarda çok geniş bir mamul yelpazesi karşısında satın alma kararına etki eden en önemli unsur satış sonrası hizmetler olduğunu görüyoruz. Farkı yaratan satış ve satış sonrası hizmetlerdir.

Tüketiciler otomatik kontrol ürünlerini  satın alma davranışlarına bakıldığında,

♦ Satın alma öncesi araştırma, kıyaslama süreci;
♦ Satın alma, teslimat, kurulum süreci;
♦ Satın alma sonrası hizmetler, garanti süreci;
♦ Garantiden sonra ürünün kullanım süreci;

Bu süreçleri iyi yöneten markalar müşterilerinin beklentilerini daha iyi karşılayacak, mutlu müşteriler oluşturacaktır.
Çözüm Grup bunu başarma çabası içindedir.

Saygılarımla…


Copyright © 2011 Çözüm Grup Ltd. Şti.