Referanslarımız

 • ZKU Tıp Fak.Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Otomasyon Sis.

  ZONGULDAK KARAELMAS UNIVERSITESİ Uygulama ve Arastırma Hastanesi yeni yapılan cocuk yoğun bakım ünitesi havalandırma sistemi klima santrali bina otomasyonu işi Aralık 2011 tarihinde tamamlanarak teslim edilmiştir.

 • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 1500 KİŞİLİK ÖĞRENCİ YURDU

  ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 1500 KİŞİLİK ÖĞRENCİ YURDU nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 1500 KİŞİLİK ÖĞRENCİ YURDU , dört klima santrali ve üç radyatör hattı zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ATASAM HASTANESİ

  2006 yılında hizmete açılan Atasam Hastanesi, Atasam Çarşamba Tıp Merkezi nin Çarşamba da hizmete girmesi, Ortopol Tıp Merkezi nin grubun bünyesine katılması ve Atasam Çiftlik Polikinliği ile de grup olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Atasam Sağlık Grubu 50 yi aşkın hekimin deneyimlerini paylaşmış olması, 19 branş ve bünyesinde çalışan yaklaşık 319 personel ve 93 sağlık personeli ile halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.Atasam Sağlık Grubu bünyesinde bulunan Atasam Hastanesi, 7 katta toplam 3.750 metrekare kapalı alana sahiptir. Samsun da hastane mimarisi ile inşa edilen ilk hastane özelliğini taşımaktadır. Atasam Hastanesi açık kalp cerrahisi ameliyatlarının da yapılabildiği 4 tam donanımlı ameliyathane ve 65 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca yoğun bakım ünitelerinde de travma cerrahisi başta olmak üzere her türlü hasta kabulü yapılmaktadır. Atasam Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Göz, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Estetik ve Plastik Cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

  ATASAM HASTANESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ATASAM HASTANESİ nde, 1 adet hijyenik klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ESKİŞEHİR HAVA HASTANESİ

  2.442 metrekarelik alana sahip ESKİŞEHİR HAVA HASTANESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ESKİŞEHİR HAVA HASTANESİnde, yoğun bakım odalarına ait 2 adet taze havalı klima santrali, 2 adet elektrikli ısıtıcı otomatik kontrolü ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • KONYA MERAM DEVLET HASTANESİ

  19.02.2005 tarihine kadar birkaç kez isim değiştiren hastane 19.02.2005 tarihinde diğer SSK Hastaneleri ile beraber Sağlık Bakanlığına devredilerek ismi Konya Meram Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir. Hastane bünyesinde 2.500 m²’lik 74 tane ek poliklinik binası bulunmaktadır.Hastaneye bağlı Beyhekim Psikiyatri Kliniği ve Zafer Semt Polikliniği ile beraber toplam 1040 hasta yatağımız ve yaklaşık 2500 çalışanımız ile beraber halka hizmet vermeye devam etmektedir.KONYA MERAM DEVLET HASTANESİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Devlet hastanesinde, 1 klima santrali, 2 hijyenik klima santralinden oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKEDEMİSİ

  GATA, Etlik yerleşkesinin doğu ucunda, 1982 yılında açılan, üç bloktan oluşan bina grubunda hizmet vermektedir. Halen 4 ayrı yataklı serviste toplam 126 yatak bulunmaktadır.Bina grubunun ortasında yer alan 5 dönümlük bahçe alanı uygun hava koşullarında hastaların istifadesine sunulmaktadır. Bahçede futbol ve voleybol sahaları ile oturma grupları bulunmaktadır.GATA Eğitim Hastanesinde diğer kliniklerde yatan hastaların psikiyatrik ve psikosoyal sorunları ile ilgilenen Konsültasyon-Liyezon Psikiyatrisi Ünitesi ise hastane anabinası giriş katında yer almaktadır.Tesisleri içerisinde 4 askeri destek bölüğü bulunur ki toplam 300 civarında Subay, Astsubay, Er ve Erbaşı bölüklerde görev yapmaktadır ve askeri personel Deniz, Hava ve Kara Kuvvetleri Komutanlıklarından sağlanmaktadır.GÜLHANE ASKERİ TIP AKEDEMİSİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Gülhane askeri tıp akademisinde,  2 klima santrali, 2 eşanjör, 1 boyler ve 8 pompadan oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • DALAMAN DEVLET HASTANESİ

  DALAMAN DEVLET HASTANESİ 1970 yılında SSK FETHİYE hastanesine bağlı, Seka Fabrikası içerisinde Sağlık İstasyonu olarak faaliyete başlamıştır. ihtiyaca göre 4 katlı hizmet binası inşa edilerek 1978 yılında dispanser olarak faaliyetine devam etmiştir. İlçe sınırları dahilinde başka yataklı sağlık kuruluşunun bulunmaması sonucu mevcut dispanser 1988 yılında 30 yataklı bir hastaneye dönüştürülerek faaliyetini sürdürmüştür. 18 şubat 2005 tarihi itibariyle SAĞLIK BAKANLIĞI DALAMAN DEVLET HASTANESİ olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Hastanede faal olarak 2 adet ameliyat salonu, doğumhane, eczane, röntgen servisi, acil servis, laboratuar, poliklinikler, yatan hasta servisi, idari servisler, teknik servis, garaj hizmetleri(1 adet ambulans, 1 adet hizmet aracı), mutfak, 2 adet arşiv ve 1 adet morg bulunmaktadır. DALAMAN DEVLET HASTANESİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Dalaman devlet hastanesinde, 3 ameliyathane, 2 klima santrali, 1 kazan ve 6 pompadan oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • ÇANAKKALE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

  3 katlı olup , 30 ünitlik merkezin yanı sıra, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, çocuk kliniği, panoramik ve periapikal görüntüleme merkezi, röntgen, engelli kliniği, çocuk oyun alanı, çocuk bakım odası gibi bölümler bulunan ve 25.07.2011 tarihinde hizmete başlayan ÇANAKKALE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİnin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır. 

  Diş hastanesinde, 5 klima santrali, kazan ve pompadan oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • KÜTAHYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

  1 Kasım 2006 tarihinden itibaren hizmete başlayan,  Cumhuriyet Mahallesi Hayme Ana Caddesi üzerinde 40 ünitli ve 10 yatak kapasiteli olan KÜTAHYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK
  İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Diş hastanesinde, 3 ameliyathane, 4 klima santrali, 1 boyler kazan, 1 normal kazan ve zon kontrolü, boyler kontrolünden oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • BOSTANCIK SAĞLIK OCAĞI

  BOSTANCIK SAĞLIK OCAĞI nın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  BOSTANCIK SAĞLIK OCAĞI , bir radyatör hattı kontrolü ve kazan daiersinin dış hava kompanizasyon kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • BOR FİZİK TEDAVİ HASTANESİ

  BOR FİZİK TEDAVİ HASTANESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  BOR FİZİK TEDAVİ HASTANESİ, iki kazan ve bir dönüş suyu sıcaklık kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • Sincan Törekent Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Kazan otomasyonu

  Okulumuz Isıtma sisteminde, düzenli ve sürekli uygun derecede ısınma sağlamak ve aynı zamanda kazanınızı da korumak için tesisata servo motor kumandalı 3 yollu bir oransal karışım vanasının eklenmiş  böylece sistemde  mevsimine göre (35–60 derece gibi) daha düşük sıcaklıklarda su verilerek iyi ve yeterli ısınma sağlanmıştır. Sadece doğru monte edilen bir 3 yollu vana sistemi bile % 25-30 civarı bir yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

 • ZKU Fen Edebiyat Bölümü Bina Otomasyon Sistemi

  Batı Karadeniz Bölgesinde etkin bir yörede kurulmuş olan Zonguldak Karaelmas Üniversitesi, Zonguldak ili ve çevre ilçeleri ile birlikte 7 Fakülte, 2 Yüksekokul, 6 Meslek Yüksekokulu ve 1 Devlet Konservatuarından oluşan yapısıyla eğitim ve öğretimini sürdürmektedir.Merkez kampus tek bir ısı merkezinden ısı üretimi yapılarak  blok altlarında eşanjör sistemi ile  otomasyon sistemimiz sayesinde 90-70 ısı çevrimi yapılarak ısıtma sağlanmaktadır.TCP IP altyapısına sahip otomasyon sistemimiz ana yazılım ısı merkezinden yönetilmektedir. 30.12.2011 tarihinde Fen Edebiyat  bölümü otomasyon sistemimiz devreye alınarak merkezi yazılıma dahil edilmiştir.

 • ZKU Elektrık Muh. Bına Otomasyon Sistemi

  Batı Karadeniz Bölgesinde etkin bir yörede kurulmuş olan Zonguldak Karaelmas Üniversitesi, Zonguldak ili ve çevre ilçeleri ile birlikte 7 Fakülte, 2 Yüksekokul, 6 Meslek Yüksekokulu ve 1 Devlet Konservatuarından oluşan yapısıyla eğitim ve öğretimini sürdürmektedir.Merkez kampus tek bir ısı merkezinden ısı üretimi yapılarak  blok altlarında eşanjör sistemi ile  otomasyon sistemimiz sayesinde 90-70 ısı çevrimi yapılarak ısıtma sağlanmaktadır.TCP IP altyapısına sahip otomasyon sistemimiz ana yazılım ısı merkezinden yönetilmektedir. 30.12.2011 tarihinde Elektrık Mühendisliği bölümü otomasyon sistemimiz devreye alınarak merkezi yazılıma dahil edilmiştir.

 • ZKU Makine Müh. Bölümü Otomasyon Sistemi

  .Merkez kampus tek bir ısı merkezinden ısı üretimi yapılarak  blok altlarında eşanjör sistemi ile  otomasyon sistemimiz sayesinde 90-70 ısı çevrimi yapılarak ısıtma sağlanmaktadır.TCP IP altyapısına sahip otomasyon sistemimiz ana yazılım ısı merkezinden yönetilmektedir. 30.12.2011 tarihinde Makine Mühendisliği bölümü otomasyon sistemimiz devreye alınarak merkezi yazılıma dahil edilmiştir.

 • ZKU Maden Müh.Bölümü Bina Otomasyon Sistemi

  Batı Karadeniz Bölgesinde etkin bir yörede kurulmuş olan Zonguldak Karaelmas Üniversitesi, Zonguldak ili ve çevre ilçeleri ile birlikte 7 Fakülte, 2 Yüksekokul, 6 Meslek Yüksekokulu ve 1 Devlet Konservatuarından oluşan yapısıyla eğitim ve öğretimini sürdürmektedir.Merkez kampus tek bir ısı merkezinden ısı üretimi yapılarak  blok altlarında eşanjör sistemi ile  otomasyon sistemimiz sayesinde 90-70 ısı çevrimi yapılarak ısıtma sağlanmaktadır.TCP IP altyapısına sahip otomasyon sistemimiz ana yazılım ısı merkezinden yönetilmektedir. 30.12.2011 tarihinde Maden Mühendisliği bölümü otomasyon sistemimiz devreye alınarak merkezi yazılıma dahil edilmiştir.

 • RESSAM İBRAHİM ÇALLI İ.Ö.O

  Yerleşim yeri Sincan Merkez olan okul Kaymakamlık, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Belediye Başkanlığı binalarına yaklaşık 500m mesafede ve önünden otobüs ve dolmuşların geçtiği ana cadde üzerindedir. 4 adet anasınıfı şubesi, 10 adet 1. sınıfı, 7 adet 2. sınıfı ve kalan diğer tüm şubeleri 4 er adet olan, ayrıca bünyesinde 2 adet otistik çocuklar, 2 adet de özel eğitim şubesi bulunan 49 şubeden oluşmaktadır. Okulumuzda 2li eğitim uygulaması yapılmakta olup toplam öğrenci sayısı 1650 dir. Kurumda 1 Müdür, 1 Müdür Başyardımcısı, 3 Müdür Yardımcısı, 29 Sınıf Öğretmeni, 4 Özel Eğitim Öğretmeni, 4 Anasınıfı Öğretmeni, 2 Rehber Öğretmen, 18 Branş Öğretmeni, 1 Memur, 6 Yardımcı Hizmetli den olmak üzere 69 personel görev yapmaktadır.

  RESSAM İBRAHİM ÇALLI İ.Ö.O nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  RESSAM İBRAHİM ÇALLI İ.Ö.O , bir kazan ve bir adet radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AMASYA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

  Anadolu Öğretmen Lisesi 28.06.2010 tarihinde Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün 320/4840 sayılı yazısı ile resmen açılmış, 2010-2011 Eğitim Öğretim Yılında 3 şubeye toplam 90 öğrenci alarak eğitim ve öğretime başlamıştır. Lisenin toplam yeleşke yüzölçümü 8870,83 m² dir. Yerleşkemizde bir adet ana hizmet binası ve pansiyon binası olmak üzere 2 blok, bir basketbol / tenis kort sahası, bir voleybol sahası, otopark ve yeşil alanlar bulunmaktadır.Okul binasının yerleştiği alan 1000m² olup, bodrum katı ile birlikte 5 kattan oluşmaktadır. Binada 16 derslik, 1 Fizik Laboratuarı, 1 Biyoloji/Kimya Laboratuarı, 1 Bilişim Teknolojileri Sınıfı, 1 Coğrafya/Tarih Dersliği, 1 İngilizce Dersliği, 1 Müzik Dersliği, 1 Görsel Sanatlar Dersliği, 1 Konferans Salonu, Bodrum katta küçük bir spor salonu, kız/erkek giyinme odaları bulunmaktadır.

  AMASYA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AMASYA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ , üç adet radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ÇANKAYA OTİSTİK ÇOCUKLAR EĞİTİM MERKEZİ

  1 Müdür Yardımcısı, 17 Özel Eğitim, 4 Branş Öğretmeni ile eğitime başlamayı bekleyen okul Ankara merkezine 8 km uzaklıkta olan okulun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ÇANKAYA OTİSTİK ÇOCUKLAR EĞİTİM MERKEZİ, iki klima santrali ve bir radyatör hattı zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • SİVAS POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU

   28.07.2011 - Sivas İlinde inşa edilen Polis Meslek Yüksek Okulu’nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  SİVAS POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU, dört klima santrali ve bir radyatör hattı zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ

  GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ 5 katlı inşa edilmiş ve 70 yatak kapasitelidir.Merkezden sadece güreşçilerin değil, ritmik cimnastik, judo, tekvando, boks, okçuluk, masa tenisi, halter, bilardo ve diğer salon sporlarının da istifade edeceğini bildirilmiş ve Güreş Eğitim Merkezi nde 3 spor salonu, aerobik, sauna, masaj salonu, kuaför, lostra, idari binalar, konferans ve sinema salonları ile restoran bulanacak. Merkezimiz bu haliyle yurt içi, komşu Bulgaristan ile Yunanistan daki sporcular için de iyi bir kamp merkezi olacak. Güreş Eğitim Merkezi nin tamamlanmasıyla Edirne, uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapmaya başlayacak. Böylece Edirne ekonomisine spor önemli bir katkı sağlamış olacak. denmiştir.

  GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ , bir radyatör hattı, bir klima santrali ve bir kazan kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ALİ KUŞÇU İLKÖGRETİM OKULU

  2 müdür yardımcısı, 36 öğretmen, 1 memur, 1 yardımcı personelle hizmet veren ALİ KUŞÇU İLKÖGRETİM OKULU nda; 28 şube, 764 öğrenci, 28 derslik, 1 atölye, 2 fen laboratuarı, 2 bilgisayar sınıfı, 1 konferans salonu bulunmaktadır.

  ALİ KUŞÇU İLKÖGRETİM OKULU nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ALİ KUŞÇU İLKÖGRETİM OKULU , bir radyatör hattı kontrolü ve kazan daiersinin dış hava kompanizasyon kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • CİHAN YILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU

  1961-1962 öğretim yılında hizmete başlayan CİHAN YILDIZ İLKÖĞRETİM OKULUnda 35 derslik, 25 Şube ve 812 Öğrenci bulunmaktadır.35 Öğretmenimiz Kadrolu görev yapmaktadır.Okulumuzda 1 Müdür Odası, 2 Müdür yard. Odası, 1 Rehberlik Odası, 1 Memur Odası, 1 Bilgisayar Laboratuarı, 1 Fen Laboratuarı, 2 Teknoloji Tasarım Odası, 1 Müzik Odası,1 Resim Odası, 2 Anasınıfı, 1 Seminer Odası,1 Kantin bulunmaktadır.
  CİHAN YILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  CİHAN YILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU , bir radyatör hattı kontrolü, bir klima santrali ve kazan daiersinin dış hava kompanizasyon kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MORFOLOJİ KLİMA SANTRALİ OTOMASYONU

  Afyon Kocatepe Üniversitesi, 1974 yılında Anadolu Üniversitesi ne Baglı olarak kurulmuştur 1992 yılında ise Afyonkarahisar da üniversite halini almıştır. Bir devlet üniversitesidir.Üniversitede Ocak 2012 tarihi itibariyle 61 profesör, 128 doçent, 259 yardımcı doçent, 255öğretim görevlisi, 56 okutman, 294 araştırma görevlisi, 25 uzman ve 1 eğitim öğretim planlamacısı olmak üzere toplam 1078 akademik personel bulunmaktadır. İdari personel sayısı ise 579 durr. Toplam öğrenci sayısı da 33 bindir.

  Afyon Kocatepe Üniversitesinin içerisinde yer alan KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MORFOLOJİ  KLİMA SANTRALİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MORFOLOJİ KLİMA SANTRALİ nde, 1 adet klima santrali ısıtma kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AKYURT ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

  AKYURT ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ  nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AKYURT ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ nde, 4 adet dış hava kompanzasyonlu ısıtma zonundan oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ATILIM ÜNİVERSİTESİ

  Atılım Üniversitesi kampüsü; şehir merkezine 20 km, çevre yoluna 7 km mesafededir. 431 akademik, 182 idari personel toplam 613 kişilik yetkin kadrosu bulunmaktadır. Ayrıca 4000 öğrenciye hizmet verebilecek 5 adet kafeterya, 1 adet kantin bulunmaktadır.

  ATILIM ÜNİVERSİTESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ATILIM ÜNİVERSİTESİ nde, 4 adet 1 adet karışım havalı 3 adet taze havalı kilima santralinnden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • YILDIRIM BEYAZIT UNİVERSİTESİ

  Başkentimiz Ankara’nın gözde semtlerinden biri olan Etlik’te bulunan ek kampüs, sosyal çevresi ile de öğrencilerine doyurucu bir ortam sunacak. Hemen yanı başında bulunan Antares Alışveriş Merkezi, açık ve kapalı spor alanları, Bowling Salonları, basketbol ve futbol alanları gibi öğrencilerin her türlü aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri mekanlarla çevrili olan kampüsün hemen yanı başında, Türkiye’nin en büyük kapalı yüzme havuzu da sizleri bekliyor. Keçiören Belediyesi’ne ait yüzme havuzu ve spor merkezlerinden öğrenciler özel indirimlerle faydalanabilecekler.YILDIRIM BEYAZIT UNİVERSİTESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  YILDIRIM BEYAZIT UNİVERSİTESİ nde, 1 adet taze havalı klima santrali ve 1 adet kazan dairesinden oluşan sistem ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol   sistemimizle yönetilmektedir.

 • TÖREKENT KIZ TEKNİK LİSESİ

  TÖREKENT KIZ TEKNİK LİSESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TÖREKENT KIZ TEKNİK LİSESİnde, 1 kazan kontrolü, 1 zon ısıtma hattı otomatik kontrolü ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AFYON POLİS OKULU

  Merkez Ahırsuyu Mevkii Sınırları içerisinde 110 dönüm arazi üzerine kurulu 5 Eğitim ve 3 lojman bloklarından oluşan AFYON POLİS OKULU 2001 yılına kadar 8 dönem ve toplam 2124 öğrenci mezun etmiş, Bakanlar Kurulunun 11 Ekim 2001 Tarihli kararı ile Polis Eğitim Merkezine dönüştürülmüştür. 2003 yılına kadar Polis Eğitim Merkezi olarak hizmet verilmiş ve nihai olarak Bakanlar Kurulunun 10 Eylül 2003 tarihli kararı ile Polis Meslek Yüksek Okuluna dönüştürülmüştür.

  AFYON POLİS OKULU nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Afyon Polis Okulunda 8 adet taze havalı klima santrali, 2 kazan kontrolü, 4 zon ısırma hattı kontrolü ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • EĞİTİM VE DOKTORİN KOMUTANLIĞI

  EĞİTİM VE DOKTORİN KOMUTANLIĞI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Edok da, 10 radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstemi ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol   sistemimizle yönetilmektedir.

 • ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

  15 Kasım 1956 tarihinde "Orta Doğu Yüksek Teknoloji Enstitüsü" adıyla egitime baslayan, yerleske alanı 4.500 hektar (45,76 km²), orman alanı ise 3.043 hektar (30,40 km²) büyüklügünde olan, ve Ankara merkezinden 20 km uzaktaki Eymir Gölünü de icine alan, yerleskede 6000 ögrenci sıgalı yerlesimler bulunan, alısveris icin carsı, bankalar, postane ve yiyecek-icecek alınabilecek yerler bulunan ayrıca; ceşitli spor etkinliklerini yürütebilmek için kapalı spor salonları, tenis kortları, futbol sahaları, kosu yolları, olimpik kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu gibi yapılar bulunduran, ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ nin bazı bölümlerinin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Tamamlanan ODTÜ projelerimiz;

  • ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HESAP BİLİMLERİ 1-2 BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HESAP BİLİMLERİ 3 BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GİSAM BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA BİLİMLERİ D BLOK BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA BİLİMLERİ B-C BLOK- TÜRK DİLİ BÖLÜMÜ BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ATÖLYE 1-2 BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ATÖLYE (BOYLER) BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BEŞERİ BİLİMLER 1 BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİK BİLİMLER BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ BİLİMLER BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KAFETERYA BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KIYI LİMAN 1 BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KIYI LİMAN 2 BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ESKİ KÜTÜPHANE BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YENİ KÜTÜPHANE BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MADEN BİLİMLERİ BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİNA KLF BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİNA BOYLER BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ BÖLÜMÜ BİNA OTOMASYONU
  • ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK  BÖLÜMÜ BİNA OTOMASYONU

  Bu bölümlerimizde, radyator ısıtma hattı, eşanjör ve pompalar oluşan ısıtma sistemi; ayrıca Elektrik bölümünde klima santralleri TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • MAMAK GENERAL ZEKİ DOĞAN 5 DERSLİKLİ ANAOKULU

  MAMAK GENERAL ZEKİ DOĞAN 5 DERSLİKLİ ANAOKULU nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  MAMAK GENERAL ZEKİ DOĞAN 5 DERSLİKLİ ANAOKULU, bir kazan ve bir radyatör hattı zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AMASYA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

  Anadolu Öğretmen Lisesi 28.06.2010 tarihinde Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün 320/4840 sayılı yazısı ile resmen açılmış, 2010-2011 Eğitim Öğretim Yılında 3 şubeye toplam 90 öğrenci alarak eğitim ve öğretime başlamıştır. Lisenin toplam yeleşke yüzölçümü 8870,83 m² dir. Yerleşkemizde bir adet ana hizmet binası ve pansiyon binası olmak üzere 2 blok, bir basketbol / tenis kort sahası, bir voleybol sahası, otopark ve yeşil alanlar bulunmaktadır.Okul binasının yerleştiği alan 1000m² olup, bodrum katı ile birlikte 5 kattan oluşmaktadır. Binada 16 derslik, 1 Fizik Laboratuarı, 1 Biyoloji/Kimya Laboratuarı, 1 Bilişim Teknolojileri Sınıfı, 1 Coğrafya/Tarih Dersliği, 1 İngilizce Dersliği, 1 Müzik Dersliği, 1 Görsel Sanatlar Dersliği, 1 Konferans Salonu, Bodrum katta küçük bir spor salonu, kız/erkek giyinme odaları bulunmaktadır.

  AMASYA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AMASYA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ , üç adet radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • TOKİ ORDU 312 KONUT UYGULAMASI

  TOKİ ORDU 312 KONUT UYGULAMASI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TOKİ ORDU 312 KONUT UYGULAMASI , 9 adet radyatör hattı ve bir kazan kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

   

   

 • AYAŞ TOKİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ

  AYAŞ TOKİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ nın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AYAŞ TOKİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ, iki radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • TOKI CANIK BELEDİYESİ 960 KONUT UYGULAMASI

  Yeşilova ve Gazi mahallelerinde yaptırılacak olan 960 konutluk projede konut alanlarının haricinde; 5 bin metrekare iş merkezi, ilköğretim okulu, kreş, lise, park-bahçe ve spor tesisi bulunacak.
  Tüm bu işler belediyede kurulan 5 personelden oluşan toplu konut bürosu tarafından yürütülmektedir. Kuzey Yıldızı toplu konut projesinin ilk ayağını oluşturan Yeşilova ve Gazi mahalleleri toplu konut projesinin yapımı 2 etap halinde olacak. 1.etap çalışmaları süratle devam ediyor.
  Kuzey Yıldızı toplu konut projesinin 2. ayağı Yeni Mahalle kentsel dönüşüm alanının bir kısmının da hurdacıların bulunduğu bölgede gerçekleştirilecek.Projede konutlar 12 katlı ve her katta 4 daire bulunacak şekilde tasarlanmıştır. Yan cephelere Fransız balkonlar eklenerek ön ve arka cephelerde klima ünitelerinin gizlenmesi için alüminyum profiller kullanılmıştır. Konut tipolojisi B1,CK1 ve C olmak üzere 3 gruba ayrılmaktadır. B1 tipi bloklarda yer alan daireler net 86 m2, brüt 96 m2 alandan oluşmaktadır.C tipi bloklarda yer alan daireler net 108 m2, brüt 118 m2 alandan oluşmaktadır.CK1 tipi bloklarda ise daireler net 132 m2, brüt 142 m2 alandan oluşmaktadır.

  TOKI CANIK BELEDİYESİ 960 KONUT UYGULAMASI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TOKI CANIK BELEDİYESİ 960 KONUT UYGULAMASI , radyatör hattı kontrolü ve 20 adet kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • SAMSUN CANİK TOKİ 1. ETAP

  SAMSUN CANİK TOKİ 1. ETAP nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  SAMSUN CANİK TOKİ 1. ETAP , 20 adet kazan daiersinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstemi ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AKSARAY 4. BÖLGE TOKİ

  AKSARAY 4. BÖLGE TOKİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AKSARAY 4. BÖLGE TOKİ , 21 adet kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstemi ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • TUBİTAK Sagem Binası Bina Otomasyon sistemi

  Ankara Lalahan bölgesinde yeni yapılana SAGEM binası ısıtma, soğutma  ve havalandırma sistemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir

 • ETİ Fabrikası Depo Binası

  Eskişehir organize sanayi bölgesinde üretim yapmakta olan ETİ işletmesine ait 40.000 metrekare kapalı alana sahip depoda 6 adet klima santrali ve 22 adet asprator den oluşan havalandırma sistemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • Gümrük Müsteşarlığı Hizmet Binası

  s

 • TBMM Su depolari Bina Otomasyon Sistemi

   TBMM yerleşkesi içinde farklı amaçlarla kullanılmak üzere 4 su deposu bulunuyor. Günlük 650-700 ton su tüketilen Mecliste, kullanım amaçlı toplam bin 400 ton kapasiteli 2 adet su deposu yer alıyor.Mevcut depolardan yerleşkenin 2 günlük su ihtiyacını karşılayabilmektedir

  Meclisin ayrıca yangın söndürme ve bahçe sulama için de su depoları bulunuyor. Yangın söndürme çalışmalarında kullanılmak üzere 400 tonluk bir su deposu bulunuyor. Zengin bitki örtüsü ile kaplı geniş bir bahçeye sahip Mecliste, bahçe sulaması için de 2 bin 500 tonluk su deposu yer alıyor.

  Yeraltı kuyularından elde edilen sular, bahçe sulama için kullanılan su depolarında biriktiriliyor.
  TBMM de  toplam 7 adet sudeposu bulunmaktadır.Bu depolardaki toplam su miktarı ve depolama işlemleri yapmakta olduğumuz TCP IP altyapısına sahip bina otomasyon sistemi ileyönetilecektir

 • ÇORUM TİCARET BORSASI

  ÇORUM TİCARET BORSASI kotasyon listesinde yer alan 61 adet maddenin alım ve satım işlemleri neticesinde 1989 yılında muamele hacmi 39.327.980.000 TL. iken 2007 yılı sonunda muamele hacmi 452.877.875,40 YTL. ye ulaşmıştır. 2008 yılı ilk 6 ay sonunda faal üye sayımız 618 dir. 1988 yılında 5 personelle faaliyetine başlayan Borsa, halen 10 kadrolu ve 14 sözleşmeli olmak üzere toplam 24 personeli ile çalışmasını sürdürmektedir. Ayrıca Amasya ve Merzifon daki tescil büroları ile İskilip ilçesinde bulunan Satış Salonuyla, Çorum Hayvan Pazarının işletilmesinin devralınmasıyla ve inşaatı devam eden 99 dönümlük arazi üzerine kurulacak olan depo, antrepo ve tüm sosyal tesisleri içeren Borsa Kompleksi ile bölge borsası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

  ÇORUM TİCARET BORSASI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ÇORUM TİCARET BORSASI, bir klima santrali kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ZİRAAT BANKASI EDİRNE ŞUBESİ

  ZİRAAT BANKASI EDİRNE ŞUBESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ZİRAAT BANKASI EDİRNE ŞUBESİ,  bir radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • İL ÇEVRE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ

  İL ÇEVRE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  İL ÇEVRE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ, bir kazan ve bir radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • SİMAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

  1998 yılında kurulan Simay Kız Öğrenci Yurdu, Ankara nın en nezih semti Bahçelievler de, Taşkent caddesinde (1.cadde) bulunmaktadır. Beşevler Kavşağına komşudur. Üniversitelere, Alışveriş merkezlerine ve Metroya yakınlığı sebebiyle oldukça rahat ulaşım imkanına sahiptir.SİMAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU, Milli Eğitim Bakanlığından 150 kişilik kontenjan almış olmasına rağmen 110 öğrenci barındırma kapasitesine sahiptir.Bunun sebebi, yurt sakinlerine daha ferah bir yaşam alanı sağlamak, daha sağlıklı ilgi ve alaka göstermek ve daha kaliteli bir hizmet sunmaktır. Odalar 1-2-4-5 kişilik odalar olmak suretiyle 4 gruba ayrılır. Bütün odalarda her öğrencinin kendisine ait çalışma masası, kitaplığı,
  dört kapaklı ve boy aynalı gardolabı, çelik kasası, komodini, sandıklı bazalı karyolası, ortopedik yatağı, elyaf yastık ve yorganı ile yer minderi bulunmaktadır.

  SİMAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  SİMAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU ,bir boyler, bir kazan ve bir adet radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • İL JANDARMA KOMUTANLIĞI

  İL JANDARMA KOMUTANLIĞI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  İL JANDARMA KOMUTANLIĞI ,bir boyler, bir kazan ve iki adet radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • NALLIHAN ÖĞRENCİ YURDU

  200 öğrenci kapasiteli NALLIHAN ÖĞRENCİ YURDU 4 kattan oluşmakta ve 4er kişilik odalar bulundurmaktadır.Yurtta öğrencilerin verimli bir şekilde çalışabilecekleri etüt odaları ve bilgisayar odası bulunmakta. Ayrıca çamaşır yıkama kurutma ve ütü imkanı, masa tenisi, satranç, projeksiyon makinesi sosyal ve kültürel faaliyet imkanlarını da sağlanmaktadır.

  NALLIHAN ÖĞRENCİ YURDU nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  NALLIHAN ÖĞRENCİ YURDU ,bir boyler, bir klima santrali ve bir adet radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AFET VE ACİL DURUM YÖNETİM BAŞKANLIĞI

  AFET VE ACİL DURUM YÖNETİM BAŞKANLIĞI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AFET VE ACİL DURUM YÖNETİM BAŞKANLIĞI, 5 adet radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • EGM SOSYAL HİZMETLER D. BAŞKANLIĞI YÜKSEK ÖĞRENİM ÖĞRENCİ İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

  EGM SOSYAL HİZMETLER D. BAŞKANLIĞI YÜKSEK ÖĞRENİM ÖĞRENCİ İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  EGM SOSYAL HİZMETLER D. BAŞKANLIĞI YÜKSEK ÖĞRENİM ÖĞRENCİ İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ, bir kazan bir boyler ve bir radyatör hattı zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir

 • ÇANKAYA ELİT PARK KONUTLARI

  Çankaya Elit Park Konutları, yaklaşık 10 dönümlük kayalık zemin üzerine, radye temel teknolojisi ve modern inşaat teknikleri kullanılarak inşa edilmiştir. 12 katlı 2 bloktan oluşan sitede, toplam 62 konut mevcuttur.Yüksek kalite malzeme seçimleri ve işçilikleriyle göz dolduran Çankaya Elitpark Konutları, gerek şehir merkezine olan yakınlığı, gerekse 24 saat güvenliği, açık ve kapalı otoparkları, sosyal tesisleri ve diğer hizmetleri ile birlikte herkesin huzurlu ve rahat yaşam sürebileceği bir site olarak tasarlanmıştır.

  ÇANKAYA ELİT PARK KONUTLARI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ÇANKAYA ELİT PARK KONUTLARI, bir klima santrali, iki kazan ve üç radyatör hattı zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ERZURUM AÇIK CEZA İNFAZ KURULU

  ERZURUM AÇIK CEZA İNFAZ KURULU nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ERZURUM AÇIK CEZA İNFAZ KURULU, bir klima santrali ve dört radyatör hattı zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI YAPI İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LAB.

  BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI YAPI İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LAB. in otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

   

  BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI YAPI İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LAB. , bir radyatör hattı ve bir kazan kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • EGO 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

  Müdürlüğümüz, Ankara İli, Sincan İlçesi, Gökçek Mahallesi GMK Bulvarı üzeri No:5 adresinde 77.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Bu istihdam alanı içerisinde; 9 oda ve 1 yemekhanesi ile 224 m2 idari bina, 1200 m2 Bakım Onarım Atelyesi, 520 m2 Otobüs Yıkama Binası(Fırça), 21 m2 Giriş Kontrol Kulübesi, 30 m2 Akaryakıt Pompaları, 15 m2 Doğalgaz Pompaları, 20 m2 Koruma Güvenlik Kulübesi, 140 m2 Başşoförlük, 95 m2 Araç Sevk Amirliği, 23 m2 Lastikhane, 200 m2 Lastik deposu, 45 m2 Akühane, 8 m2 Alt Yıkama, 21 m2 Otomasyon olmak üzere toplam 2562 m2 kapalı alan bulunmaktadır.

  EGO 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜnün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  EGO 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ , bir radyatör hattı, bir buharlı kazan ve 1 boyler kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • KOSGEB

  3624 sayılı kuruluş kanunu hükümlerine göre hizmet veren TC Sanayi ve Ticaret Bakanlığına bağlı bir kamu kuruluşu olan KOSGEB  in otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  KOSGEB , radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • TÜRK TELEKOM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (AYDINLIKEVLER)

  TÜRK TELEKOM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (AYDINLIKEVLER) nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TÜRK TELEKOM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (AYDINLIKEVLER) , 4 klima santrali kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ÇUBUK KAYMAKAMLIĞI

  ÇUBUK KAYMAKAMLIĞI; 1500 merekare kapalı alana sahip binasında; kaymakamlık broları, ilçe nüfus müdürlüğü, sosyal yarımlaşma ve dayanışma vakfı, gençlik ve spor ilçe müdürlüğü, köylere hizmet götürme birliği ve ilçe özel idare müdürlüğünü barındırmaktadır.ÇUBUK KAYMAKAMLIĞI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ÇUBUK KAYMAKAMLIĞI , kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • DİKMEN POLİS EVİ

  Ana binamızda toplam 162 oda bulunmakta olup yatak sayısı 378 dir. Bu binamızda; 103 adet 3 yataklı oda, 39 adet Double oda,11 adet süit oda, 7 adet 2 yataklı oda, 1 adet engelli odası ve 1 adet hasta odası vardır.Hasta odasında bir adet ayarlanabilir hasta yatağı ve bir adet tek kişilik refakatçi yatağı mevcuttur. Double odaların 22si, süit odaların ise hepsi klimalıdır. Süit odalarda ayrıca jakuzi de bulunmaktadır. Doluluk oranına göre 3 yataklı odalara 40 adet ek yatak ilave edilerek Ana binamızda toplam 418 yatak sayısına ulaşabilmekteyiz.Ana Bina Otel Kısmından; Mensuplar (Başkomiser ve hiyararşik olarak alt rütbeler) Mensuplar Yakınları ve Misafirleri (Mensup Referanslı) Sosyal Tesis Giriş Kartı bulunanlar (Sosyal tesis giriş kartı İl Emniyet Müdürlükleri, Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüklerinden temin edilir.) yararlanmaktadır.Ek binamızda toplam 75 oda bulunmakta olup yatak sayısı 148 dir. Bu binamızda; 51 adet 2 yataklı oda, 2 adet Ultrasüit oda,18 adet süit oda, 2 adet özürlü odası. Ek Bina otel kısmındaki odaların tamamı klimalıdır.

  10 Nisan 1984 tarihinde hizmete açılan, değişen ve gelişen günün şartları sonucunda 17 Aralık 2003 tarihinde de Ek Hizmet Binası tamamlanarak hizmete giren DİKMEN POLİS EVİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  DİKMEN POLİS EVİ , radyatör hattı kontrolü ve kazan daiersinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • FLORA KONUTLARI

  Kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, sauna ve buhar odası, fitness merkezi, tenis kortu ve çocuk bahçesine sahip FLORA KONUTLARI nın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  FLORA KONUTLARI nda, 2 adet eşanjör, 1 adet klima santrali, 1 adet radyatör zonu, 2 adet kazan dönüş suyu kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

   

 • BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENF. MÜDÜRLÜĞÜ

  Türkiye Büyük Millet Meclisi nin kurulmasından hemen sonra yeni Türk devletince ihdas edilen ilk kuruluşlardan biri de Matbuat ve İstihbarat Müdüriyeti Umumiyesi olmuştur. 7 Haziran 1920 tarihinde, 6 sayılı kanunla ve Atatürk ün direktifleriyle, TBMM ve aynı zamanda İcra Vekilleri Heyeti Reisine doğrudan bağlı olarak kurulan BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENF. MÜDÜRLÜĞÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENF. MÜDÜRLÜĞÜ nde, 1 adet karışım havalı klima santrali ısıtma kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ÖZGÜN MATBAACILIK

  ÖZGÜN MATBAACILIK, kuruluşundan bu yana test dergileri, ünite dergileri, ilköğretim ve ortaöğretim ders kitapları, kaynak kitaplar ve okul öncesi alanlarındaki çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Çağdaş teknolojileri bünyesinde barındıran Özgün, ürün yelpazesini her yıl genişleterek eğitim yayıncılığı sektörüne yeni bir ivme kazandırmıştır.

  ÖZGÜN MATBAACILIK 2 ADET BASKI MAKİNASI SOĞUTMA GİDİŞ SUYU KONTROLÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ÖZGÜN MATBAACILIK 2 ADET BASKI MAKİNASI SOĞUTMA GİDİŞ SUYU KONTROLÜ nde, 2 adet basım makinası soğutma gidiş suyu kontrolü ve 4 kademe elektrikli ısıtıcıdan oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

   

 • AKYURT KÜLTÜR MERKEZİ

  26.800 m2 lik alana bünyesinde bir çok sosyal donatı barındıran Kültür Merkezi 2008 tarihinde yapılmaya başlanmış ve 2010 tarihinde bitirilmiştir.2250 m2 taban oturumlu toplam inşaat alanı 4500 m2 olan 2 katlı kültür merkezi tesis edilmiştir. Kültür merkezi bünyesinde ise 900 kişilik kolonsuz geçilmiş mükemmel bir düğün salonu, 450 kişilik konferans, sinema, tiyatro vb. çok amaçlı salon, bunlara hitap edecek fuaye ve kafeterya unsurları yanında ilçede bir ilk olacak spor salonu, Fitness Center, Sauna tamamlanarak hizmete girmiştir.

  AKYURT KÜLTÜR MERKEZİ  nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AKYURT KÜLTÜR MERKEZİ nde, 2 adet karışım havalı klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • MAN AŞ. BOYAHANE

  Dünyanın en önemli otobüs ve kamyon üreticilerinden birisi olan MAN tarafından Ankara’nın Akyurt ilçesinde bulunan otobüs üretim tesisi bünyesinde 15 milyon euroluk yatırımla kurulan ve tank hacmi bakımından Avrupa’nın en büyük boyahane-katoforez ünitesi olma özelliği taşıyan tesisin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  MAN AŞ. BOYAHANE de, 3 adet ısı geri kazanımlı klima santralinden oluşan sistem HONEYWELL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

   

 • AKGÜN YAZILIM

  AKGÜN YAZILIM ın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AKGÜN YAZILIM da, 2 adet taze havalı 1 adet karışım havalı klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ZİRAAT BANKASI İNEGÖL ŞUBESİ

  ZİRAAT BANKASI İNEGÖL ŞUBESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Ziraat Bankası Genel Müdürlük Binasında, 1 adet kazan dairesinin dış hava kompanizasyonu ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

   

 • ZİRAAT BANKASI GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI

  ZİRAAT BANKASI GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI nın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Ziraat Bankası Genel Müdürlük Binasında, 1 adet klima santralinin otomatik kontrolü ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol   sistemimizle yönetilmektedir.

 • TÜRK TELEKOM ANAVERİ MERKEZİ

  TÜRK TELEKOM ANAVERİ MERKEZİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TÜRK TELEKOM ANAVERİ MERKEZİ nde, 3 adet karışılım havalı klima santralinin otomatik kontrolü ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • PLATİN EVLERİ

  12. ve 13. katlar çatı dubleksi olarak inşa edilen ve muhteşem şehir manzaralarıyla göz dolduran PLATİN EVLERİ ;bina içerisinde yer alan yüzme havuzlarına, türk hamamına ve spor salonuna, 400 araçlık çift kat otoparkta sahip. Günümüz çağdaş inşaat koşulları ne gerektiriyorsa onu yerine getiren, bina içerisinde bulunan jeneratör, su deposu, programlı çift asansör sistemine sahip PLATİN EVLERİ 170 metrekarelik yaşam alanına sahip. PLATİN EVLERİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır. 

  Saime Kadında bulunan TOKİ ye ait Platin Evleri isimli sitede 4 adet kazan dairesinin dışhava kompanizasyonu ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • PTT BİNASI

  20 Ocak 2000 tarihine kadar birçok farklı isimle hizmet veren, 20 Ocak 2000 ise tarihinde ismi değiştirilerek T.C Posta Ve Telgraf Teşilatı Genel Müdürlüğü olmultur. PTT nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  PTT binasında kazan radyatör ve boylerden oluşan sıstemi ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ALNIAÇIKLAR ALIŞ-VERİŞ MERKEZİ

  ALNIAÇIKLAR ALIŞ-VERİŞ MERKEZİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Alış-veriş merkezinde, 4 klima santrali ve 2 kazan, 2 zon, 8 pompa ve 5 aspiratörden oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • KÜTAHYA DEMPARK ALIŞ-VERİŞ MERKEZİ

  16 bin 560 metrekarelik kapalı alan ile iki kat üzerine inşa edilen DEMPARK ALIŞ VERİŞ MERKEZİ, 10 bin metrekarelik alana ve 250 araçlık otopark kapasitesine sahiptir. AVM içerisindeki eğlence adasında yer alan bowling, buz pisti, 5D sinema gibi etkinliklerin ve fast food mekanları gençlere sosyal bir ortam sağlamaktadır. Alış veriş merkezi bünyesinde 500 metrekarelik ve 700 metrekarelik 2 büyük mağaza, kafe ve restorantlar, 2290 metrekarelik bir süpermarket, 743 metrekarelik bir elektronik market ve 1639 metrekarelik eğlence merkezinde oluşan 44 mağaza yer almaktadır. KÜTAHYA DEMPARK ALIŞ-VERİŞ MERKEZİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

   

  Alış-veriş merkezi,10 klima santrali ve 3 kazan dairesinden oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • TAİ

  Sosyal Tesisleri, Akıncıdaki üretim tesislerimizin yanında 650.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olup, tesislerinde; Çocuk parkları ve açık spor alanlarına sahip 800 adet lojman, 160 Yatak kapasiteli, restoran ve konferans salonuna sahip misafirhane, Bünyesinde Tüketim Kooperatifi, PTT ve banka şubesi de olan 17 işyerinin bulunduğu alışveriş merkezi, Kondisyon merkezi, sauna ve voleybol/basketbol sahası içeren Kapalı Spor Salonu, Açık iki adet tenis kortu ile voleybol, basketbol ve futbol sahaları, 80.000 metrekare yeşil alana yayılan; içerisinde piknik alanları, suni gölet, yürüyüş parkuru, aletli açık hava spor alanı ve kafeterya bulunan rekreasyon alanı, Hobi amaçlı Tarımsal Uğraşı Bahçeleri, Cami, Kreş ve Anaokulu, İlköğretim okulu ve Lise yer alan TAİ idari ve destek tesisleri olarak 274,000 metrekare kapalı olmak üzere, toplam 5,000,000 metrekarelik bir alanda kurulmuştur.Turkish Aerospace Industry yani Türk Havacılık Sanayi nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TAİ de, kimyasal havuz sıcaklık kontrolünden oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • ANKARA TİCARET MERKEZİ

  ANKARA TİCARET MERKEZİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Ticaret merkezinde, 6 klima santrali, 30 pompa, 2 kazan, 3 merdiven basınçlandırma ve 5 garaj aspiratöründen oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • ULAŞTIRMA BAKANLIĞI KONFERANS SALONU-YEMEKHANE

   27 Mayıs 1939 tarihinde açılan , Emek Mahallesi/ANKARAda 3 hizmet binası ve sosyal tesislerden olşan, merkez yerleşkesinde toplam 83.000 m2 kapalı 38.000 m2 açık alana sahip olan, ULAŞTIRMA BAKANLIĞI nın içinde bulunan KONFERANS SALONU-YEMEKHANE nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Ulaştırma bakanlığı konferans salonu ve yemekhanede, 5 klima santralinden oluşan ısıtma sistemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • YAZEVLER

  YAZEVLER sitesi; 1 Blok , 4 dubleks toplam 40 daireden oluşmaktadır. Her daireye 1 araç kapalı, 1 araç açık otopark ayrıca misafir otosu için park alanları ayrılmıştır. Ayrıca, 1 adet 8 kişilik olmak üzere çift asansör, çocuk parkı ve bahçe içerisinde oturma alanı , masa tenis salonu , toplantı salonu, sığınak, su deposu, bahçe sulama ve yangın tesisatı için su kuyusu, sıcak su tesisatı, geri dönüş sirkülasyon pompası ile 24 saat kesintisiz sıcak su, merkezi ısıtma sistemi, müştemilat ve dairelerde Jeneratör  bulunmaktadır. YAZEVLER in otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  YAZEVLER de, kazan kontrolü, 4 pompa, 1 zon ve 1 boilerin  dış hava kompanizasyonu ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • VEZİR APARTMANI

  VEZİR APARTMANI nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  VEZİR APARTMANI nda, 1 kazan kontrolü, 1 zon ve boiler hattı ndan oluşan ısıtma sistemi ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol   sistemimizle yönetilmektedir.

   

 • BİLECİK 3 KLİMA SANTRALİ

  BİLECİK 3 KLİMA SANTRALİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Bilecik 3 klima santralinin, 3 klima santralinden oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • AKYURT BELEDİYE İŞ ATÖLYESİ

  AKYURT BELEDİYE İŞ ATÖLYESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  İş atölyesinde 1 kazan 2 radyatör zonu kontrolünden oluşan sıstemi ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol   sistemimizle yönetilmektedir.

 • HİDROELEKTRİK SANTRALLER

  HİDROELEKTRİK SANTRALLER nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Hidroelektrik santrallerde, 5 klima santralinden oluşan sıstemi ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AKSARAY YÜZME HAVUZU

  AKSARAY YÜZME HAVUZU nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Yüzme havuzunda, 7 sabit sıcaklık kontrolü, 2 klima santrali ve 2 dış hava kompanzasyonundan oluşan sıstemi ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol   sistemimizle yönetilmektedir.

 • KARASU İDEAL ENERJİ ÜRETİM AŞ

  KARASU İDEAL ENERJİ ÜRETİM AŞ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  KARASU İDEAL ENERJİ ÜRETİM AŞ de, 5 adet taze havalı klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • SARAÇ BENDİ HİDROELEKTRİK SANTRALİ

  SARAÇ BENDİ HİDROELEKTRİK SANTRALİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  SARAÇ BENDİ HİDROELEKTRİK SANTRALİ nde, 1 adet taze havalı klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • JANDARMA DİKİMEVİ MÜDÜRLÜĞÜ

  JANDARMA DİKİMEVİ MÜDÜRLÜĞÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  JANDARMA DİKİMEVİ MÜDÜRLÜĞÜ , Adet taze havalı klima santalinden oluşan sıstemi ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • GATA RADYASYON ONKOLOJİ BİNASI

  GATA RADYASYON ONKOLOJİ BİNASI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  GATA RADYASYON ONKOLOJİ BİNASI , iki adet klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • KEÇİÖREN TAPU KADASTRO SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ

  KEÇİÖREN TAPU KADASTRO SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  KEÇİÖREN TAPU KADASTRO SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ, bir radyatör zonu bi kazan kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • İNGİLİZ ARKEOLOJİ ENSTİTÜSÜ

  İNGİLİZ ARKEOLOJİ ENSTİTÜSÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  İNGİLİZ ARKEOLOJİ ENSTÜTİSÜ, kazan daiersinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • KAHRAMANMARAŞ BELEDİYE HİZMET BİNASI

  KAHRAMANMARAŞ BELEDİYE HİZMET BİNASI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  KAHRAMANMARAŞ BELEDİYE HİZMET BİNASI, 8 klima santrali, 4 sabit sıcaklık kontrolü 2 radyatör hattı zonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • HUZUR APARTMANI YÖNETİM

  HUZUR APARTMANI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

   

  HUZUR APARTMANI , radyatör hattı zonu kontrolü ve kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • GÜLBENG SİTESİ B BLOK YÖNETİMİ

  GÜLBENG SİTESİ B BLOK un otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  GÜLBENG SİTESİ B BLOK , radyatör hattı zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir

 • TEDARİK MERKEZ KOMUTANLIĞI

  TEDARİK MERKEZ KOMUTANLIĞI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TEDARİK MERKEZ KOMUTANLIĞI , 3 radyatör hattı kontrolü ve 2 adet kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • BAHÇELİ POLİS LOJMANLARI

  BAHÇELİ POLİS LOJMANLARI nın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  BAHÇELİ POLİS LOJMANLARI , kazan dairesi kontrolü ve radyatör zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AYDINLIKEVLER KAPALI SPOR SALONU

  AYDINLIKEVLER KAPALI SPOR SALONU nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AYDINLIKEVLER KAPALI SPOR SALONU ,  bir klima santrali kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • KAŞ İMKB PANSİYON

  KAŞ İMKB PANSİYON un otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  KAŞ İMKB PANSİYON , bir klima santrali kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • RUSYA TİCARET ATEŞELİĞİ

  RUSYA TİCARET ATEŞELİĞİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  RUSYA TİCARET ATEŞELİĞİ, radyatör hattı kontrolü, boyer kontrolü ve kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • GENJEKT ENJEKSİYON FABRİKASI

  GENJEKT ENJEKSİYON FABRİKASI nın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  GENJEKT ENJEKSİYON FABRİKASI, bir klima santrali kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • EÇM FELAKET KURTARMA MERKEZİ

  EÇM FELAKET KURTARMA MERKEZİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  EÇM FELAKET KURTARMA MERKEZİ, bir radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

Copyright © 2011 Çözüm Grup Ltd. Şti.