Referanslarımız

 • ZKÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ ÇOCUK YOĞUN BAKIM

  Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Çocuk Yoğun Bakım Servisi, Klima Santralleri Otomatik Kontrol Sistemleri

 • NİĞDE BOR FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ

  Niğde Bor Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • VARTO DEVLET HASTANESİ

  Varto Devlet Hastanesi, Bina Otomasyon Sistemi

 • NİĞDE ÇİFTLİK DEVLET HASTANESİ

  Niğde Çiftlik Devlet Hastanesi, Bina Otomasyon Sistemi

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ KALP MERKEZİ

  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Merkezi, Bina Otomasyon Sistemi

 • MERSİN SİLİFKE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

  Mersin Silifke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bina Otomasyon Sistemi

 • BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ E-H BLOK

  Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi, E ve H Bloklar Bina Otomasyon Sistemi 

 • EDİRNE 400 YATAKLI DEVLET HASTANESİ

  Edirne 400 yataklı Devlet Hastanesi, Bina Otomasyon Sistemi

 • AFYON İSCEHİSAR DEVLET HASTANESİ

  Afyon İscehisar Devlet Hastanesi, Bina Otomasyon Sistemi

 • SAMSUN ATASAM HASTANESİ

  Samsun Atasam Hastanesi, Klima Santralleri Otomatik Kontrol Sistemleri

 • ESKİŞEHİR HAVA HASTANESİ

  Eskişehir Hava Hastanesi, Klima Santralleri Otomatik Kontrol Sistemleri
  Eskişehir Hava Hastanesi, Klima Santralleri Otomatik Kontrol Sistemleri

 • KONYA MERAM DEVLET HASTANESİ

  Konya Meram Devlet Hastanesi, Bina Otomasyon Sistemi

 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKEDEMİSİ

  Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Bina Otomasyon Sistemi

 • DALAMAN DEVLET HASTANESİ

  Dalaman Devlet Hastanesi, Bina Otomasyon Sistemi

 • ÇANAKKALE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

  Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bina Otomasyon Sistemi

 • KÜTAHYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

  Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bina Otomasyon Sistemi

 • SİNCAN TÖREKENT KIZ TEKNİK ve MESLEK LİSESİ

  Okulumuz Isıtma sisteminde, düzenli ve sürekli uygun derecede ısınma sağlamak ve aynı zamanda kazanınızı da korumak için tesisata servo motor kumandalı 3 yollu bir oransal karışım vanasının eklenmiş  böylece sistemde  mevsimine göre (35–60 derece gibi) daha düşük sıcaklıklarda su verilerek iyi ve yeterli ısınma sağlanmıştır. Sadece doğru monte edilen bir 3 yollu vana sistemi bile % 25-30 civarı bir yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

 • ZKU Fen Edebiyat Bölümü Bina Otomasyon Sistemi

  Batı Karadeniz Bölgesinde etkin bir yörede kurulmuş olan Zonguldak Karaelmas Üniversitesi, Zonguldak ili ve çevre ilçeleri ile birlikte 7 Fakülte, 2 Yüksekokul, 6 Meslek Yüksekokulu ve 1 Devlet Konservatuarından oluşan yapısıyla eğitim ve öğretimini sürdürmektedir.Merkez kampus tek bir ısı merkezinden ısı üretimi yapılarak  blok altlarında eşanjör sistemi ile  otomasyon sistemimiz sayesinde 90-70 ısı çevrimi yapılarak ısıtma sağlanmaktadır.TCP IP altyapısına sahip otomasyon sistemimiz ana yazılım ısı merkezinden yönetilmektedir. 30.12.2011 tarihinde Fen Edebiyat  bölümü otomasyon sistemimiz devreye alınarak merkezi yazılıma dahil edilmiştir.

 • ZKU Elektrık Muh. Bına Otomasyon Sistemi

  Batı Karadeniz Bölgesinde etkin bir yörede kurulmuş olan Zonguldak Karaelmas Üniversitesi, Zonguldak ili ve çevre ilçeleri ile birlikte 7 Fakülte, 2 Yüksekokul, 6 Meslek Yüksekokulu ve 1 Devlet Konservatuarından oluşan yapısıyla eğitim ve öğretimini sürdürmektedir.Merkez kampus tek bir ısı merkezinden ısı üretimi yapılarak  blok altlarında eşanjör sistemi ile  otomasyon sistemimiz sayesinde 90-70 ısı çevrimi yapılarak ısıtma sağlanmaktadır.TCP IP altyapısına sahip otomasyon sistemimiz ana yazılım ısı merkezinden yönetilmektedir. 30.12.2011 tarihinde Elektrık Mühendisliği bölümü otomasyon sistemimiz devreye alınarak merkezi yazılıma dahil edilmiştir.

 • ZKU Makine Müh. Bölümü Otomasyon Sistemi

  .Merkez kampus tek bir ısı merkezinden ısı üretimi yapılarak  blok altlarında eşanjör sistemi ile  otomasyon sistemimiz sayesinde 90-70 ısı çevrimi yapılarak ısıtma sağlanmaktadır.TCP IP altyapısına sahip otomasyon sistemimiz ana yazılım ısı merkezinden yönetilmektedir. 30.12.2011 tarihinde Makine Mühendisliği bölümü otomasyon sistemimiz devreye alınarak merkezi yazılıma dahil edilmiştir.

 • ZKU Maden Müh.Bölümü Bina Otomasyon Sistemi

  Batı Karadeniz Bölgesinde etkin bir yörede kurulmuş olan Zonguldak Karaelmas Üniversitesi, Zonguldak ili ve çevre ilçeleri ile birlikte 7 Fakülte, 2 Yüksekokul, 6 Meslek Yüksekokulu ve 1 Devlet Konservatuarından oluşan yapısıyla eğitim ve öğretimini sürdürmektedir.Merkez kampus tek bir ısı merkezinden ısı üretimi yapılarak  blok altlarında eşanjör sistemi ile  otomasyon sistemimiz sayesinde 90-70 ısı çevrimi yapılarak ısıtma sağlanmaktadır.TCP IP altyapısına sahip otomasyon sistemimiz ana yazılım ısı merkezinden yönetilmektedir. 30.12.2011 tarihinde Maden Mühendisliği bölümü otomasyon sistemimiz devreye alınarak merkezi yazılıma dahil edilmiştir.

 • ANKARA DOĞA KOLEJİ OVACIK KAMPÜSÜ

  Ankara Doğa Koleji Ovacık Kampüsü, Klima Santralleri Otomatik Kontrol Sistemleri

 • ANKARA SINAV KOLEJİ OVACIK KAMPÜSÜ

  Ankara Sınav Koleji Ovacık Kampüsü, Klima Santralleri ve Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • RESSAM İBRAHİM ÇALLI İ.Ö.O

  RESSAM İBRAHİM ÇALLI İ.Ö.O , bir kazan ve bir adet radyatör hattı kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AMASYA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

  AMASYA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ , üç adet radyatör hattı kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ÇANKAYA OTİSTİK ÇOCUKLAR EĞİTİM MERKEZİ

  ÇANKAYA OTİSTİK ÇOCUKLAR EĞİTİM MERKEZİ, iki klima santrali ve bir radyatör hattı zon kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • SİVAS POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU

   28.07.2011 - Sivas İlinde inşa edilen Polis Meslek Yüksek Okulu’nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  SİVAS POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU, dört klima santrali ve bir radyatör hattı zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 1500 KİŞİLİK ÖĞRENCİ YURDU

  Erzurum Atatürk Üniversitesi 1500 kişilik öğrenci yurdu, Klima Santralleri ve Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ

  GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ , bir radyatör hattı zon kontrolü, bir klima santrali kontrolü ve bir kazan kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ALİ KUŞÇU İLKÖGRETİM OKULU

  ALİ KUŞÇU İLKÖĞRETİM OKULU, bir radyatör hattı kontrolü ve kazan dairesi dış hava kompanzazyonu kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.


 • CİHAN YILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU

  CİHAN YILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU , bir radyatör hattı kontrolü, bir klima santrali kontrolü ve kazan dairesinin dış hava kompanzasyon kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MORFOLOJİ KLİMA SANTRALİ OTOMASYONU

  KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MORFOLOJİ KLİMA SANTRALİ , 1 adet klima santrali kontrolü ve ısıtma kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AKYURT ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

  AKYURT ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ, 4 adet dış hava kompanzasyonlu ısıtma hattından oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemi ile yönetilmektedir.


 • ATILIM ÜNİVERSİTESİ

  ATILIM ÜNİVERSİTESİ , 1 adet karışım havalı, 3 adet taze havalı klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • YILDIRIM BEYAZIT UNİVERSİTESİ

  Başkentimiz Ankara’nın gözde semtlerinden biri olan Etlik’te bulunan ek kampüs, sosyal çevresi ile de öğrencilerine doyurucu bir ortam sunacak. Hemen yanı başında bulunan Antares Alışveriş Merkezi, açık ve kapalı spor alanları, Bowling Salonları, basketbol ve futbol alanları gibi öğrencilerin her türlü aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri mekanlarla çevrili olan kampüsün hemen yanı başında, Türkiye’nin en büyük kapalı yüzme havuzu da sizleri bekliyor. Keçiören Belediyesi’ne ait yüzme havuzu ve spor merkezlerinden öğrenciler özel indirimlerle faydalanabilecekler.YILDIRIM BEYAZIT UNİVERSİTESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  YILDIRIM BEYAZIT UNİVERSİTESİ nde, 1 adet taze havalı klima santrali ve 1 adet kazan dairesinden oluşan sistem ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol   sistemimizle yönetilmektedir.

 • TÖREKENT KIZ TEKNİK LİSESİ

  TÖREKENT KIZ TEKNİK LİSESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TÖREKENT KIZ TEKNİK LİSESİnde, 1 kazan kontrolü, 1 zon ısıtma hattı otomatik kontrolü ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AFYON POLİS OKULU

  Afyon Polis Okulu, 8 adet taze havalı klima santrali, 2 kazan kontrolü, 4 zon ısıtma hattı kontrolü ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemi ile yönetilmektedir.


 • EĞİTİM VE DOKTORİN KOMUTANLIĞI

  EĞİTİM VE DOKTORİN KOMUTANLIĞI, 10 radyatör hattı zon kontrolünden oluşan sistem ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol   sistemimizle yönetilmektedir.

 • ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

  ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, bazı bölümlerinin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.


  TAMAMLANAN ODTÜ PROJELERİMİZ;

  1. ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HESAP BİLİMLERİ 1-2 BİNA OTOMASYONU

  2. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HESAP BİLİMLERİ 3 BİNA OTOMASYONU

  3. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BİNA OTOMASYONU

  4. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GİSAM BİNA OTOMASYONU

  5. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA BİLİMLERİ D BLOK BİNA OTOMASYONU 

  6. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA BİLİMLERİ B-C BLOK- TÜRK DİLİ BÖLÜMÜ BİNA OTOMASYONU

  7. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ATÖLYE 1-2 BİNA OTOMASYONU 

  8. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ATÖLYE (BOYLER) BİNA OTOMASYONU

  9. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BEŞERİ BİLİMLER 1 BİNA OTOMASYONU

  10. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİK BİLİMLER BİNA OTOMASYONU

  11. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ BİLİMLER BİNA OTOMASYONU

  12. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KAFETERYA BİNA OTOMASYONU

  13. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KIYI LİMAN 1 BİNA OTOMASYONU

  14. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KIYI LİMAN 2 BİNA OTOMASYONU 

  15. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ESKİ KÜTÜPHANE BİNA OTOMASYONU

  16. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YENİ KÜTÜPHANE BİNA OTOMASYONU

  17. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MADEN BİLİMLERİ BİNA OTOMASYONU

  18. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİNA KLF BİNA OTOMASYONU

  19. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİNA BOYLER BİNA OTOMASYONU

  21. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ BÖLÜMÜ BİNA OTOMASYONU

  22. ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK  BÖLÜMÜ BİNA OTOMASYONU

  Bu bölümlerimizde, radyator ısıtma hattı, eşanjör ve pompalardan oluşan ısıtma sistemi; ayrıca Elektrik bölümünde klima santralleri TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • MAMAK GENERAL ZEKİ DOĞAN 5 DERSLİKLİ ANAOKULU

  MAMAK GENERAL ZEKİ DOĞAN 5 DERSLİKLİ ANAOKULU, bir kazan sistemi kontrolü  ve bir radyatör hattı zon kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ANKARA İNCEK TOKİ 2. ETAP KONUTLARI

  Ankara İncek Toki 2. Etap Konutları, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • KÜTAHYA İNKÖY 627 ADET TOKİ KONUTLARI

  Kütahya İnköy 627 adet Toki Konutları, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • BAŞKENT EMLAK KONUT DOĞUKENT KONUTLARI

  Başkent Emlak Konut Doğukent Konutları,  C1 ve C2 Bloklar Bina Otomasyon Sistemi

 • TOKİ ORDU 312 KONUT UYGULAMASI

  TOKİ ORDU 312 KONUT UYGULAMASI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TOKİ ORDU 312 KONUT UYGULAMASI , 9 adet radyatör hattı ve bir kazan kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

   

   

 • AYAŞ TOKİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ

  AYAŞ TOKİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ nın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AYAŞ TOKİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ, iki radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • TOKI CANIK BELEDİYESİ 960 KONUT UYGULAMASI

  Yeşilova ve Gazi mahallelerinde yaptırılacak olan 960 konutluk projede konut alanlarının haricinde; 5 bin metrekare iş merkezi, ilköğretim okulu, kreş, lise, park-bahçe ve spor tesisi bulunacak.
  Tüm bu işler belediyede kurulan 5 personelden oluşan toplu konut bürosu tarafından yürütülmektedir. Kuzey Yıldızı toplu konut projesinin ilk ayağını oluşturan Yeşilova ve Gazi mahalleleri toplu konut projesinin yapımı 2 etap halinde olacak. 1.etap çalışmaları süratle devam ediyor.
  Kuzey Yıldızı toplu konut projesinin 2. ayağı Yeni Mahalle kentsel dönüşüm alanının bir kısmının da hurdacıların bulunduğu bölgede gerçekleştirilecek.Projede konutlar 12 katlı ve her katta 4 daire bulunacak şekilde tasarlanmıştır. Yan cephelere Fransız balkonlar eklenerek ön ve arka cephelerde klima ünitelerinin gizlenmesi için alüminyum profiller kullanılmıştır. Konut tipolojisi B1,CK1 ve C olmak üzere 3 gruba ayrılmaktadır. B1 tipi bloklarda yer alan daireler net 86 m2, brüt 96 m2 alandan oluşmaktadır.C tipi bloklarda yer alan daireler net 108 m2, brüt 118 m2 alandan oluşmaktadır.CK1 tipi bloklarda ise daireler net 132 m2, brüt 142 m2 alandan oluşmaktadır.

  TOKI CANIK BELEDİYESİ 960 KONUT UYGULAMASI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TOKI CANIK BELEDİYESİ 960 KONUT UYGULAMASI , radyatör hattı kontrolü ve 20 adet kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • SAMSUN CANİK TOKİ 1. ETAP

  SAMSUN CANİK TOKİ 1. ETAP nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  SAMSUN CANİK TOKİ 1. ETAP , 20 adet kazan daiersinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstemi ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AKSARAY 4. BÖLGE TOKİ

  AKSARAY 4. BÖLGE TOKİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AKSARAY 4. BÖLGE TOKİ , 21 adet kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstemi ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • TUBİTAK Sagem Binası Bina Otomasyon sistemi

  Ankara Lalahan bölgesinde yeni yapılana SAGEM binası ısıtma, soğutma  ve havalandırma sistemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir

 • ETİ Fabrikası Depo Binası

  Eskişehir organize sanayi bölgesinde üretim yapmakta olan ETİ işletmesine ait 40.000 metrekare kapalı alana sahip depoda 6 adet klima santrali ve 22 adet asprator den oluşan havalandırma sistemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • GÜMRÜK MÜSTEŞARLIĞI HİZMET BİNASI

  Ankara Gümrük Müsteşarlığı Hizmet Binası, Bina Otomasyon Sistemi

 • TBMM SU DEPOLARI

  TBMM Su Depoları, Bina Otomasyon Sistemi

 • BAŞKENT GAZ ARMA KULE BİNASI

  Ankara Başkent Gaz Arma Kule, Bina Otomasyon Sistemi

 • FENERBAHÇE CAN BARTU TESİSLERİ ANTRENMAN SAHASI

  Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri, Antrenman Sahaları Alttan Isıtma Sistemi Otomasyonu

 • CES İLERİ KOMPOZİT ve SAVUNMA TEKNO. A.Ş

  Ces İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri A.Ş. Üretim Fabrikası, Bina Otomasyon Sistemi

 • ANKARA VALİLİĞİ 112 ACİL DATA CENTER

  Ankara Valiliği 112 Acil Data Center, Bina Otomasyon Sistemi

 • ÜMİTKÖY SPOR KOMPLEKSİ BUZ PATENİ PİSTİ

  Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pateni Pisti, Bina Otomasyon Sistemi

 • ANTİ NATUREL BESİN ve BİTKİSEL DESTEK ÜRÜNLER SAN TİC.A.Ş.

  Ankara Akyurt Anti Naturel Besin ve Bitkisel Destek Ürünler San. Fabrikası , Klima Santralleri ve Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • NATUROIL GIDA ve KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Çorum Naturoil Gıda ve Kimya San. Fabrikası, Temiz Oda Otomasyon Sistemi

 • ARMA İLAÇ SAN. LTD. ŞTİ. İLAÇ FABRİKASI

  Ankara Temelli OSB Arma İlaç San. İlaç Fabrikası, Bina Otomasyon Sistemi

 • ANKARA ATABİLGE AKA KONUTLARI

  Ankara Atabilge Aka Konutları, Bina Otomasyon Sistemi

 • MİSTAV İLAÇ ve TAV. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Ankara Temelli OSB Mistav İlaç ve Tav. San Fabrikası, Bina Otomasyon Sistemi

 • TÜRK İLAÇ A.Ş. İLAÇ FABRİKASI

  Ankara Akyurt Türk İlaç A.Ş İlaç Fabrikası, Bina Otomasyon Sistemi

 • ABFEN FARMA İLAÇ FABRİKASI

  Ankara Temelli OSB Abfen Farma İlaç Fabrikası, Bina Otomasyon Sistemi

 • ANKARA ATABİLGE İNCEK KONUTLARI

  Ankara Atabilge İncek Konutları, Bina Otomasyon Sistemi

 • ANKARA YDA PARK AVENUE

  Ankara YDA Park Avenue Konutları, Bina Otomasyon Sistemi

 • ÇORUM TİCARET BORSASI

  Çorum Ticaret Borsası, Klima Santralleri Otomatik Kontrol Sistemleri

 • ZİRAAT BANKASI EDİRNE ŞUBESİ

  Ziraat Bankası Edirne Şubesi, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • İL ÇEVRE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ

  İl Çevre Orman Müdürlüğü, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • SİMAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

  Ankara Simay Kız Öğrenci yurdu, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • İL JANDARMA KOMUTANLIĞI

  İl Jandarma Komutanlığı, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • NALLIHAN ÖĞRENCİ YURDU

  Ankara Nallıhan Öğrenci Yurdu, Klima Santralleri ve Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • AFET VE ACİL DURUM YÖNETİM BAŞKANLIĞI

  Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • EGM SOSYAL HİZMETLER D. BAŞKANLIĞI YÜKSEK ÖĞRENİM ÖĞRENCİ İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

  EGM Sosyal Hizmetler D. Başkanlığı  Yüksek Öğrenim Öğrenci İşletme Şube Müdürlüğü, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • ÇANKAYA ELİT PARK KONUTLARI

  Ankara Çankaya Elit Park Konutları, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • ERZURUM AÇIK CEZA İNFAZ KURULU

  Erzurum Açık Ceza İnfaz Kurulu, Klima Santralleri ve Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI YAPI İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LAB.

  Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü Laboratuvarı, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • EGO 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

  Ankara EGO 5. Bölge Müdürlüğü, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • KOSGEB

  3624 sayılı kuruluş kanunu hükümlerine göre hizmet veren TC Sanayi ve Ticaret Bakanlığına bağlı bir kamu kuruluşu olan KOSGEB  in otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  KOSGEB , radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • TÜRK TELEKOM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (AYDINLIKEVLER)

  TÜRK TELEKOM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (AYDINLIKEVLER) nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TÜRK TELEKOM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (AYDINLIKEVLER) , 4 klima santrali kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ÇUBUK KAYMAKAMLIĞI

  ÇUBUK KAYMAKAMLIĞI; 1500 merekare kapalı alana sahip binasında; kaymakamlık broları, ilçe nüfus müdürlüğü, sosyal yarımlaşma ve dayanışma vakfı, gençlik ve spor ilçe müdürlüğü, köylere hizmet götürme birliği ve ilçe özel idare müdürlüğünü barındırmaktadır.ÇUBUK KAYMAKAMLIĞI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ÇUBUK KAYMAKAMLIĞI , kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • DİKMEN POLİS EVİ

  Ana binamızda toplam 162 oda bulunmakta olup yatak sayısı 378 dir. Bu binamızda; 103 adet 3 yataklı oda, 39 adet Double oda,11 adet süit oda, 7 adet 2 yataklı oda, 1 adet engelli odası ve 1 adet hasta odası vardır.Hasta odasında bir adet ayarlanabilir hasta yatağı ve bir adet tek kişilik refakatçi yatağı mevcuttur. Double odaların 22si, süit odaların ise hepsi klimalıdır. Süit odalarda ayrıca jakuzi de bulunmaktadır. Doluluk oranına göre 3 yataklı odalara 40 adet ek yatak ilave edilerek Ana binamızda toplam 418 yatak sayısına ulaşabilmekteyiz.Ana Bina Otel Kısmından; Mensuplar (Başkomiser ve hiyararşik olarak alt rütbeler) Mensuplar Yakınları ve Misafirleri (Mensup Referanslı) Sosyal Tesis Giriş Kartı bulunanlar (Sosyal tesis giriş kartı İl Emniyet Müdürlükleri, Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüklerinden temin edilir.) yararlanmaktadır.Ek binamızda toplam 75 oda bulunmakta olup yatak sayısı 148 dir. Bu binamızda; 51 adet 2 yataklı oda, 2 adet Ultrasüit oda,18 adet süit oda, 2 adet özürlü odası. Ek Bina otel kısmındaki odaların tamamı klimalıdır.

  10 Nisan 1984 tarihinde hizmete açılan, değişen ve gelişen günün şartları sonucunda 17 Aralık 2003 tarihinde de Ek Hizmet Binası tamamlanarak hizmete giren DİKMEN POLİS EVİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  DİKMEN POLİS EVİ , radyatör hattı kontrolü ve kazan daiersinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • FLORA KONUTLARI

  Kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, sauna ve buhar odası, fitness merkezi, tenis kortu ve çocuk bahçesine sahip FLORA KONUTLARI nın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  FLORA KONUTLARI nda, 2 adet eşanjör, 1 adet klima santrali, 1 adet radyatör zonu, 2 adet kazan dönüş suyu kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

   

 • BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENF. MÜDÜRLÜĞÜ

  Türkiye Büyük Millet Meclisi nin kurulmasından hemen sonra yeni Türk devletince ihdas edilen ilk kuruluşlardan biri de Matbuat ve İstihbarat Müdüriyeti Umumiyesi olmuştur. 7 Haziran 1920 tarihinde, 6 sayılı kanunla ve Atatürk ün direktifleriyle, TBMM ve aynı zamanda İcra Vekilleri Heyeti Reisine doğrudan bağlı olarak kurulan BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENF. MÜDÜRLÜĞÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENF. MÜDÜRLÜĞÜ nde, 1 adet karışım havalı klima santrali ısıtma kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ÖZGÜN MATBAACILIK

  ÖZGÜN MATBAACILIK, kuruluşundan bu yana test dergileri, ünite dergileri, ilköğretim ve ortaöğretim ders kitapları, kaynak kitaplar ve okul öncesi alanlarındaki çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Çağdaş teknolojileri bünyesinde barındıran Özgün, ürün yelpazesini her yıl genişleterek eğitim yayıncılığı sektörüne yeni bir ivme kazandırmıştır.

  ÖZGÜN MATBAACILIK 2 ADET BASKI MAKİNASI SOĞUTMA GİDİŞ SUYU KONTROLÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  ÖZGÜN MATBAACILIK 2 ADET BASKI MAKİNASI SOĞUTMA GİDİŞ SUYU KONTROLÜ nde, 2 adet basım makinası soğutma gidiş suyu kontrolü ve 4 kademe elektrikli ısıtıcıdan oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

   

 • AKYURT KÜLTÜR MERKEZİ

  26.800 m2 lik alana bünyesinde bir çok sosyal donatı barındıran Kültür Merkezi 2008 tarihinde yapılmaya başlanmış ve 2010 tarihinde bitirilmiştir.2250 m2 taban oturumlu toplam inşaat alanı 4500 m2 olan 2 katlı kültür merkezi tesis edilmiştir. Kültür merkezi bünyesinde ise 900 kişilik kolonsuz geçilmiş mükemmel bir düğün salonu, 450 kişilik konferans, sinema, tiyatro vb. çok amaçlı salon, bunlara hitap edecek fuaye ve kafeterya unsurları yanında ilçede bir ilk olacak spor salonu, Fitness Center, Sauna tamamlanarak hizmete girmiştir.

  AKYURT KÜLTÜR MERKEZİ  nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AKYURT KÜLTÜR MERKEZİ nde, 2 adet karışım havalı klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • MAN AŞ. BOYAHANE

  Dünyanın en önemli otobüs ve kamyon üreticilerinden birisi olan MAN tarafından Ankara’nın Akyurt ilçesinde bulunan otobüs üretim tesisi bünyesinde 15 milyon euroluk yatırımla kurulan ve tank hacmi bakımından Avrupa’nın en büyük boyahane-katoforez ünitesi olma özelliği taşıyan tesisin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  MAN AŞ. BOYAHANE de, 3 adet ısı geri kazanımlı klima santralinden oluşan sistem HONEYWELL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

   

 • AKGÜN YAZILIM

  AKGÜN YAZILIM ın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AKGÜN YAZILIM da, 2 adet taze havalı 1 adet karışım havalı klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ZİRAAT BANKASI İNEGÖL ŞUBESİ

  Ziraat Bankası İnegöl Şubesi, Kazan Sistemlerinin Otomatik Kontrol Sistemleri

 • ZİRAAT BANKASI GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI

  Ziraat Bankası Genel Müdürlük Binası,  Klima Santralleri Otomatik Kontrol Sistemleri

 • TÜRK TELEKOM ANAVERİ MERKEZİ

  TÜRK TELEKOM ANAVERİ MERKEZİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TÜRK TELEKOM ANAVERİ MERKEZİ nde, 3 adet karışılım havalı klima santralinin otomatik kontrolü ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • PLATİN EVLERİ

  12. ve 13. katlar çatı dubleksi olarak inşa edilen ve muhteşem şehir manzaralarıyla göz dolduran PLATİN EVLERİ ;bina içerisinde yer alan yüzme havuzlarına, türk hamamına ve spor salonuna, 400 araçlık çift kat otoparkta sahip. Günümüz çağdaş inşaat koşulları ne gerektiriyorsa onu yerine getiren, bina içerisinde bulunan jeneratör, su deposu, programlı çift asansör sistemine sahip PLATİN EVLERİ 170 metrekarelik yaşam alanına sahip. PLATİN EVLERİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır. 

  Saime Kadında bulunan TOKİ ye ait Platin Evleri isimli sitede 4 adet kazan dairesinin dışhava kompanizasyonu ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • PTT BİNASI

  20 Ocak 2000 tarihine kadar birçok farklı isimle hizmet veren, 20 Ocak 2000 ise tarihinde ismi değiştirilerek T.C Posta Ve Telgraf Teşilatı Genel Müdürlüğü olmultur. PTT nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  PTT binasında kazan radyatör ve boylerden oluşan sıstemi ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • ALNIAÇIKLAR ALIŞ-VERİŞ MERKEZİ

  ALNIAÇIKLAR ALIŞ-VERİŞ MERKEZİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Alış-veriş merkezinde, 4 klima santrali ve 2 kazan, 2 zon, 8 pompa ve 5 aspiratörden oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • KÜTAHYA DEMPARK ALIŞ-VERİŞ MERKEZİ

  16 bin 560 metrekarelik kapalı alan ile iki kat üzerine inşa edilen DEMPARK ALIŞ VERİŞ MERKEZİ, 10 bin metrekarelik alana ve 250 araçlık otopark kapasitesine sahiptir. AVM içerisindeki eğlence adasında yer alan bowling, buz pisti, 5D sinema gibi etkinliklerin ve fast food mekanları gençlere sosyal bir ortam sağlamaktadır. Alış veriş merkezi bünyesinde 500 metrekarelik ve 700 metrekarelik 2 büyük mağaza, kafe ve restorantlar, 2290 metrekarelik bir süpermarket, 743 metrekarelik bir elektronik market ve 1639 metrekarelik eğlence merkezinde oluşan 44 mağaza yer almaktadır. KÜTAHYA DEMPARK ALIŞ-VERİŞ MERKEZİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

   

  Alış-veriş merkezi,10 klima santrali ve 3 kazan dairesinden oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • TAİ

  Sosyal Tesisleri, Akıncıdaki üretim tesislerimizin yanında 650.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olup, tesislerinde; Çocuk parkları ve açık spor alanlarına sahip 800 adet lojman, 160 Yatak kapasiteli, restoran ve konferans salonuna sahip misafirhane, Bünyesinde Tüketim Kooperatifi, PTT ve banka şubesi de olan 17 işyerinin bulunduğu alışveriş merkezi, Kondisyon merkezi, sauna ve voleybol/basketbol sahası içeren Kapalı Spor Salonu, Açık iki adet tenis kortu ile voleybol, basketbol ve futbol sahaları, 80.000 metrekare yeşil alana yayılan; içerisinde piknik alanları, suni gölet, yürüyüş parkuru, aletli açık hava spor alanı ve kafeterya bulunan rekreasyon alanı, Hobi amaçlı Tarımsal Uğraşı Bahçeleri, Cami, Kreş ve Anaokulu, İlköğretim okulu ve Lise yer alan TAİ idari ve destek tesisleri olarak 274,000 metrekare kapalı olmak üzere, toplam 5,000,000 metrekarelik bir alanda kurulmuştur.Turkish Aerospace Industry yani Türk Havacılık Sanayi nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TAİ de, kimyasal havuz sıcaklık kontrolünden oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • ANKARA TİCARET MERKEZİ

  ANKARA TİCARET MERKEZİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Ticaret merkezinde, 6 klima santrali, 30 pompa, 2 kazan, 3 merdiven basınçlandırma ve 5 garaj aspiratöründen oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • ULAŞTIRMA BAKANLIĞI KONFERANS SALONU-YEMEKHANE

   27 Mayıs 1939 tarihinde açılan , Emek Mahallesi/ANKARAda 3 hizmet binası ve sosyal tesislerden olşan, merkez yerleşkesinde toplam 83.000 m2 kapalı 38.000 m2 açık alana sahip olan, ULAŞTIRMA BAKANLIĞI nın içinde bulunan KONFERANS SALONU-YEMEKHANE nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Ulaştırma bakanlığı konferans salonu ve yemekhanede, 5 klima santralinden oluşan ısıtma sistemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • YAZEVLER

  YAZEVLER sitesi; 1 Blok , 4 dubleks toplam 40 daireden oluşmaktadır. Her daireye 1 araç kapalı, 1 araç açık otopark ayrıca misafir otosu için park alanları ayrılmıştır. Ayrıca, 1 adet 8 kişilik olmak üzere çift asansör, çocuk parkı ve bahçe içerisinde oturma alanı , masa tenis salonu , toplantı salonu, sığınak, su deposu, bahçe sulama ve yangın tesisatı için su kuyusu, sıcak su tesisatı, geri dönüş sirkülasyon pompası ile 24 saat kesintisiz sıcak su, merkezi ısıtma sistemi, müştemilat ve dairelerde Jeneratör  bulunmaktadır. YAZEVLER in otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  YAZEVLER de, kazan kontrolü, 4 pompa, 1 zon ve 1 boilerin  dış hava kompanizasyonu ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • VEZİR APARTMANI

  VEZİR APARTMANI nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  VEZİR APARTMANI nda, 1 kazan kontrolü, 1 zon ve boiler hattı ndan oluşan ısıtma sistemi ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol   sistemimizle yönetilmektedir.

   

 • BİLECİK 3 KLİMA SANTRALİ

  BİLECİK 3 KLİMA SANTRALİ nin bina otomasyon sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Bilecik 3 klima santralinin, 3 klima santralinden oluşan sıstemi TCP altyapısına sahip tridium bina otomasyon sistemimizle yönetilmektedir.

 • AKYURT BELEDİYE İŞ ATÖLYESİ

  AKYURT BELEDİYE İŞ ATÖLYESİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  İş atölyesinde 1 kazan 2 radyatör zonu kontrolünden oluşan sıstemi ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol   sistemimizle yönetilmektedir.

 • HİDROELEKTRİK SANTRALLER

  HİDROELEKTRİK SANTRALLER nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Hidroelektrik santrallerde, 5 klima santralinden oluşan sıstemi ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AKSARAY YÜZME HAVUZU

  AKSARAY YÜZME HAVUZU nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  Yüzme havuzunda, 7 sabit sıcaklık kontrolü, 2 klima santrali ve 2 dış hava kompanzasyonundan oluşan sıstemi ONTROL  alt yapısına sahip otomatik kontrol   sistemimizle yönetilmektedir.

 • KARASU İDEAL ENERJİ ÜRETİM AŞ

  KARASU İDEAL ENERJİ ÜRETİM AŞ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  KARASU İDEAL ENERJİ ÜRETİM AŞ de, 5 adet taze havalı klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • SARAÇ BENDİ HİDROELEKTRİK SANTRALİ

  SARAÇ BENDİ HİDROELEKTRİK SANTRALİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  SARAÇ BENDİ HİDROELEKTRİK SANTRALİ nde, 1 adet taze havalı klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • JANDARMA DİKİMEVİ MÜDÜRLÜĞÜ

  JANDARMA DİKİMEVİ MÜDÜRLÜĞÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  JANDARMA DİKİMEVİ MÜDÜRLÜĞÜ , Adet taze havalı klima santalinden oluşan sıstemi ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • GATA RADYASYON ONKOLOJİ BİNASI

  GATA RADYASYON ONKOLOJİ BİNASI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  GATA RADYASYON ONKOLOJİ BİNASI , iki adet klima santralinden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • KEÇİÖREN TAPU KADASTRO SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ

  KEÇİÖREN TAPU KADASTRO SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  KEÇİÖREN TAPU KADASTRO SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ, bir radyatör zonu bi kazan kontrolünden oluşan sistem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • İNGİLİZ ARKEOLOJİ ENSTİTÜSÜ

  İNGİLİZ ARKEOLOJİ ENSTİTÜSÜ nün otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  İNGİLİZ ARKEOLOJİ ENSTÜTİSÜ, kazan daiersinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • KAHRAMANMARAŞ BELEDİYE HİZMET BİNASI

  KAHRAMANMARAŞ BELEDİYE HİZMET BİNASI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  KAHRAMANMARAŞ BELEDİYE HİZMET BİNASI, 8 klima santrali, 4 sabit sıcaklık kontrolü 2 radyatör hattı zonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • HUZUR APARTMANI YÖNETİM

  HUZUR APARTMANI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

   

  HUZUR APARTMANI , radyatör hattı zonu kontrolü ve kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • GÜLBENG SİTESİ B BLOK YÖNETİMİ

  GÜLBENG SİTESİ B BLOK un otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  GÜLBENG SİTESİ B BLOK , radyatör hattı zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir

 • TEDARİK MERKEZ KOMUTANLIĞI

  TEDARİK MERKEZ KOMUTANLIĞI nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  TEDARİK MERKEZ KOMUTANLIĞI , 3 radyatör hattı kontrolü ve 2 adet kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • BAHÇELİ POLİS LOJMANLARI

  BAHÇELİ POLİS LOJMANLARI nın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  BAHÇELİ POLİS LOJMANLARI , kazan dairesi kontrolü ve radyatör zonu kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • AYDINLIKEVLER KAPALI SPOR SALONU

  AYDINLIKEVLER KAPALI SPOR SALONU nun otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  AYDINLIKEVLER KAPALI SPOR SALONU ,  bir klima santrali kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • KAŞ İMKB PANSİYON

  KAŞ İMKB PANSİYON un otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  KAŞ İMKB PANSİYON , bir klima santrali kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • RUSYA TİCARET ATEŞELİĞİ

  RUSYA TİCARET ATEŞELİĞİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  RUSYA TİCARET ATEŞELİĞİ, radyatör hattı kontrolü, boyer kontrolü ve kazan dairesinin dış hava kompanizasyonundan oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • GENJEKT ENJEKSİYON FABRİKASI

  GENJEKT ENJEKSİYON FABRİKASI nın otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  GENJEKT ENJEKSİYON FABRİKASI, bir klima santrali kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

 • EÇM FELAKET KURTARMA MERKEZİ

  EÇM FELAKET KURTARMA MERKEZİ nin otomatik kontrol sistemi firmamız ÇÖZÜM GRUP ELEKTROMEKANİK ELEKTRİK SİSTEMLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTİ tarafından tamamlanmıştır.

  EÇM FELAKET KURTARMA MERKEZİ, bir radyatör hattı kontrolünden oluşan sıstem ONTROL alt yapısına sahip otomatik kontrol sistemimizle yönetilmektedir.

Copyright © 2011 Çözüm Grup Ltd. Şti.